BMW 3.sērijas jaunā modeļa attēli jau internetā (+ PHOTO)Globālajā tīmeklī parādījušies BMW 3.sērijas jaunā modeļa (indekss G20) pirmie attēli, kas iegūti no kompānijas oficiālā konfiguratora. Klientu izvēlei jau pieejama versija 330i ar M Sport paketi, kā arī topmodelis 340i.

Bimmerpost resursā ievietotie attēli atklāj jaunā modeļa raksturīgākās pazīmes: šķautnēm apveltīto virsbūvi, izmēros pieaugušo un hromā ietverto radiatora resti, kas tagad savieno abus priekšējos lukturus, savādākas formas buferus, gaisa pievadus un horizontālās dienas gaismas.

Zināms, ka virsbūves krāsu paletei pievienosies Dravit Gray, Tansanit Blue II, Citrin Black II un Vermont Bronze variants, bets izplūdes sistēmas noformējums ir atšķirīgs: versijai 330i tie ir apaļi, versijai 340i – trapecveida. Jaudīgākajam modelim savādāks ir arī radiatora restes sieta zīmējums.

Ražotājs jau agrāk bija atklājis, ka jaunais modelis kļūs par 55 kg vieglāks, iegūs par 10 mm zemāku smaguma centru, 50:50 izsvarojumu un inovatīvas konstrukcijas piekari.

Zināms, ka vācu žurnālistiem bijusi iespēja izbraukt ar pirmssērijas prototipu, kas bija aprīkots ar modernizētu divlitru 258 Zs (400 Nm) benzīna motoru, astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu un elektroniski vadāmu diferenciāļa bloķētāju, taču bag nebūt nav fish šim modelim pieejamais motoru klāsts – jaudas diapazons slips gan uz vienu, gan otru pusi, sasniedzot pat 360 vai 370 Zs M-Performance versijā.

Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.


Source link