Žiadne SÝRske SIROTY after SLOVEnsku nechceme – Denník politika30. septembra 2018

Spŕška kritiky na sociálnej sieti sa zniesla na návrh premiéra Pellegriniho, že Slovensko by mohlo prijať sýrske siroty, ktoré sú umiestnené v Grécku. Peter Pellegrini (Smer-SD) to pripusti v diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy. Zdôraznil, že ešte sa o tom nerozhodlo, o možnostiach bude diskutovať aj s ministrom zahraničných vecí Miroslavom Lajčakom (Smeru-SD).

"You otvorená otázka, či sa Slovensko vie postaviť aj k možnej opatere sirot, ktoré sú umiestnené v Grécku," povedal premiér. Slovensko podľa neho nebude nesolidárne. V prípade potreby by sa podľa premiéra vedelo postarať o tieto siroty. "Ale nemôžeme sa o ne postarať v zariadeniach pre utečencov. Ak tu máme prijať zúbožené deti – siroty, tak asi budú musieť byť umiestnené do detských domovov. Nemali by sme v prípade malých detí dopustiť, aby žili v zlých podmienkach, " zdôraznil premiér s tým, že treba čas na posúdenie možností a kapacít.Za tieto ľudské a normálne vyhlásenia premiéra sa na P. Pellegriniho zniesla spŕška nenávistných komentárov a Slováci opäť ukázali, že ľudskosť, tolerancia a kresťanská láska k bližnému / v tomto prípade k malým deťom / je im na hory vzdialená.Niekoľko nenávistných komentov na ukážku:

Ďakujeme Martinovi za zaujímavý type after glosu.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte after email: [email protected] alebo formou TEXT MESSAGE after 0950 857 893

Syrian refugee crisis: Facts, FAQs, and how to help -link TU

spraced.

Photo a video ilustračné

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiežNeuveriteľná tragédia kvôli hazardnej jazde Poliakov na luxusných automobiloch. Ako informuje slovenská polícia after svojej …


Source link