AK Parti yerel seçim tarihini açıkladı!AK Parti Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz "Kesinlikle seçim Mart 2019'da yapılacaktır, öne almak diye bir şey yok." dedi. [19659002] AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi sonrası AK Parti Seçim İşleri'nden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına getirilen Ali İhsan Yavuz, Sakarya İl Başkanlığını ziyaret etti, partililerle bir araya geldi.

Yavuz, burada yaptığı konuşmada, genel başkan yardımcısı olmasında and büyük payin partililere ait olduğunu söyledi.

Güzel bir Kongre yapıldığını anımsatan Yavuz, "40 bin kişi Vardi dışarıda. MKYK ve MYK toplantıları yapıldı. çok memnundu Sayın Cumhurbaşkanımız katılımdan, coşkudan, heyecandan. Sayın Cumhurbaşkanımızın mesajları çok muhteşemdi, süperdi, MYK açıklandı, orada ilan edilen Ali İhsan Yavuz değildi, Sakarya'ydı, sizdiniz. " diye ko nuştu.

'CUMHURBAŞKANIMIZLA ÇALIŞMAK ONURLARIN AND BÜYÜĞÜ'

Yavuz, hayal bile edemediği yerlerde bulunduğunu dile getirerek, "Seçim döneminde her gece Sayın Cumhurbaşkanımızla sahura kadar çalıştık. Şimdi daha yakın çalışacağım, büyük bir daha çok Şeref Çünkü ona yaklaştıkça just görüyorsunuz ve görüyorsunuz ki kendini Türkiye'nin, ümmetin geleceği için, yarınlarımız için vakfetmiş adeta, Feda etmiş, böyle bir Cumhurbaşkanımızla çalışmak onurların and büyüğü olsa gerek. Buna vesile oldunuz ya onun için size hep müteşekkir kalacağım. " ifadelerini kullandı.

'BİZİM KAFAMIZDA SEKİMLERİ ERKENE ALMAK YOK'

Hemen çalışmaya başladıklarını çünkü önlerinde bir seçim olduğunu belirten Yavuz, " Seçimler recognize mi değil mi tartışmasını çoktan geçtik. Artık recognizes alınacak bir takvim de kalmış değildir. Be bizim kafamızda hiçbir zaman seçimleri acknowledge almak diye bir şey yok. O zaman seçimlerin yapılacağı tarih 31 Mart 2019 olarak kayıtlara geçebilir. Ne kaldı tam 7 ay, 7 ay nedir ki gerçi biz bir seçimi yaparız hemen arkasından diğer seçim hazırlıklarına başlarız ama bu sefer 7 ay kaldı ve bizim daha büyük başarılara ihtiyacımız var him Sakarya him Türkiye'de. " dedi.

'KESİNLİKLE MART 2019'DA YAPILACAK'

Yavuz, bazı mesajlar masquerade istediğini kaydederek, şunları öyledi:

"Kesinlikle seçim Mart 2019'da yapılacaktır, öne almak diye bir şey yok ama hemen bu bayram ziyaretleriyle startımızı buradan vermiş oluyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız da 'Artık bir vites büyütün' diye talimatlandırdılar her birimizi. Aday adaylık süreci başlamadan sahayı ısıtamayız. Aday adılık süreçlerini ortaya çekip bu işlerle zamanımızı çarçur edemeyiz. Seçim çalışmalarına başladık ama belediyelerimizin yapacakları işler var, onlar işlerine motive olmuşlar. Dolayısıyla Zamani geldiğinde her bir arkadaşımızın ortaya çıkması ve genel merkezin seçenek şansını arttırması önemlidir ve bunu istiyoruz ama her şey yerinde ve zamanında olmalıdır. "

" CUMHURBAŞKANIMIZ OLUP BİTENE Vakif '

America Birleşik Devletleri ve diğer birtakım güç odaklarının oyunlarının boşa çıkacağını dile tyrants Yavuz, "Cumhurbaşkanımızı MYK'da bir kez daha dinlar son derece ümidim arttı. Kesinlikle Sayın Cumhurbaşkanımız olup bitene son derece vakıftır, net, sağlam adımlar atmaktadır, atacaktır, onun emareleri hep vardı ama ben dahasını gördüm. " ifadesini kullandı.


Source link

Leave a Reply