Çukur 47. bölüm fragmanı yayınlandı! Vartolu bombayı patlattı! İşte Çukur YENİ fragmanıÇukur nefes kesen 46. bölümü ile geçtiğimiz pazartesi günü ekrana gelmişti. Son bölümün ardından gözler gelecek bölümde yaşanacaklara çevrildi. Peki; Çukur 47. bölümde neler yaşanacak. Yeni bölümle ilgili heyecanı bir kat daha arttıran Çukur 47. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Çukur 47. bölüm fragmanı …

"ARANIZDA BİRİSİ VAR, KONUŞUYOR!"

Show TV'the ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur'un merakla lend yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Vartolu'nun, "Aranızda birisi var, konuşuyor!" Sözleri üzerine öfkeden deliye dönen Ersoy'un beklenmedik tepkisi Çeto ve Mahsun'u şaşırtıyor. Ersoy'un silah çektiği Vartolu'nun geri adım atmaması heyecanı yükseltirken, annesini eskisi gibi gören Selim gözyaşlarına hakim olamıyor. Cumali'nin önemli bir gerçekle yüzleştiği tanıtımda Aliço, Saadet'le ilgili sözleriyle Yamaç'ı şaşırtıyor.

ÇUKUR 46. BÖLÜM ÖZETİ

Çukur'un geçtiğimiz Pazartesi akşamı ekrana gelen 2. sezonun 13. bölümünde Yamaç ve Cumali, Çeto ve Mahsun'un Çukur'daki çocukları kaçırması karşısında harekete geçti. Metin ve Kemal'in yardımıyla birlikte Karakuzuların peşini bırakmayıp çocuklara ulaşan Yamaç ve Cumali büyük bir şok yaşadı. Çocukların parmaklarında Karakuzuların dövmesinin olması ve dönmek istememeleri Çukur için büyük bir yenilgi oldu. Cumali'nin şüphelendiği Vartolu, Çeto'nun "Bizi koruyacaksın" demesi karşısında köşeye sıkıştı. Sadece Celasun'un bildiği Vartolu'nun bu sırrının ne zaman ortaya çıkacağı ve ilk kimin öğreneceği büyük bir merakla beklenecek.

ÇUKUR 46. BÖLÜM İZLE

ÇUKUR OYUNCULARI

Senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur'da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Şenay Gürler yer alıyor . Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Mehmet Yılmaz Ak, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Halil Babür, Gökşen Ateş eşlik ediyor.

Çukur'un merakla borrow yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00'the Show TV'de!

İşte "Çukur" un 2. Sezon 14. Bölümünden İlk Tanıtım!

GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ


Source link